Cześć, jestem Bartek Krawczyk

Zmieniam słowami ludzkie zachowania. W ten sposób pomagam przedsiębiorcom, którzy chcą lepiej sprzedawać online.

Jeśli chcesz, żebym cię tego nauczył, dopisz się do mojej listy. Wyślę ci bezpłatny ebook 44 pomysły na wyższą skuteczność tekstów reklamowych. Kliknij przycisk poniżej, by pobrać ebook.

Wszystko, co piszę ma jeden cel

Podnieść konwersję (sprzedaż, liczba zapytań, zapisów). Tym zajmuję się od kilku lat. Dlatego moja oferta różni się od innych. 

Pisząc od kilku lat, wypracowałem metody pracy oparte na udowodnionych i przetestowanych zasadach marketingu bezpośredniego. To pozwala mi pisać teksty zwiększające częstotliwość zakupów przy minimalizowaniu ryzyka i kosztów. Czy to powinno Cię zainteresować? Jeżeli Twoje teksty promocyjne, e-maile, oferty nie dają Ci dużego wzrostu sprzedaży, to może czas skorzystać z copywritera – sprzedawcy? Napisz do mnie >>>

W czym Ci pomogę?

Strony sprzedażowe – magnes na klientów. Z nimi zarabiasz szybciej, więcej i częściej. Jest haczyk! Trzeba wiedzieć jak je pisać, bo tu chodzi o sprzedaż, a nie robienie dobrego wrażenia.

E-maile – masz świetny produkt, bazę klientów, subskrybentów, ale sprzedaż nie idzie? Zacznij wysyłać e-maile. Często wystarczy seria kilku automatycznych e-maili, by sprzedaż zaczęła rosnąć.

Inne teksty – prowadzisz bloga? Fanpage? Płacisz za reklamę, ale nie masz z tego ani klientów, ani pieniędzy? Fundamentem sprzedaży w Internecie są słowa. Użyj odpowiednich, a klienci zaczną Ci płacić – nawet czytając darmowe treści. 

Audyt copywriterski – wyślij mi swój tekst, a ja odeślę Ci w pliku pdf jego gruntowną analizę. Dostajesz konkretny raport i jasne uzasadnienia, co i dlaczego zmienić. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Efekty natychmiastowe. 

Nauczę Cię pisać, by więcej sprzedawać – nie wiesz, co i jak pisać by przekonać potencjalnych klientów do współpracy z Tobą? Pokażę Ci jak ja sam piszę teksty dla mnie i moich klientów. Nauczysz się przechodzić płynnie od luźnych myśli i notatek do gotowego, perswazyjnego tekstu. 

Im już pomogłem

Przeczytaj opinie moich klientów. W ich sprzedaży zmieniło się naprawdę wiele.
Zobacz, co mówią o współpracy ze mną. 

„Bartka teksty zwiększyły sprzedaż jednej z książek o 173%, a drugiej o 289%”

„Bartek stworzył dla nas serię trzech maili sprzedażowych do jednej z książek. Grupą do której wysyłaliśmy maile były osoby, które pobrały darmowy fragment książki. Konwersja sprzedażowa wyniosła – 5,71%. Polecam usługi Bartka, jako doświadczonego copywritera. 

Marcin Kądziołka
, Prezes Zarządu Złote Myśli sp. z o.o.

„Współpracowałem z niejednym copywriterem. Bartka wyróżnia to, że jest copywriterem – sprzedawcą. Pisze oferty skupione na wzroście konwersji – zapytań, zapisów, zamówień.” 

Grzegorz Mogilewski, blog.mogilewski.pl

W Kaizendo zajmujemy się optymalizowaniem procesów i redukcją kosztów. To usługa dość trudna w komunikacji. Zaprosiliśmy Bartka, by wykonał audyt naszej strony www, ponieważ czuliśmy, że nie realizuje ona zakładanych celów.

Bartek zadał nam szereg pytań, rozmawiał z nami o naszych celach i specyfice branży. W krótkim czasie mieliśmy wrażenie, że rozmawiamy z naszym potencjalnym klientem – Bartek świetnie wczuł się w jego rolę. Dlatego przekazany przez niego audyt strony, niezwykle trafnie wypunktował jej niedoskonałości. Właściwie to nie zostawił na niej suchej nitki.

Choć spostrzeżenia i rekomendacje były dla nas bolesne, nie mogliśmy się z nimi nie zgodzić. Raport był konkretny, podawał jasne uzasadnienia i wyjaśniał, w którą stronę powinniśmy zmodyfikować zarówno treść jak i logikę strony. 

Bartek posiada niezwykłą umiejętność zrozumienia specyfiki i potrzeb, połączoną z wnikliwością i umiejętnością wytłumaczenia wniosków. Każda złotówka wydana na audyt zwróciła nam się w lepszej konwersji i pełniejszym zrozumieniu naszych usług przez klientów.

Emil Osiewicz
Ekspert Kaizen, Prezes Zarządu, www.kaizendo.pl

Regularnie czytam blog Bartka i bardzo go sobie cenię. Jestem przedsiębiorcą, właścicielem kilku sklepów internetowych. Sam nie zamieram pisać tekstów sprzedażowych, ale chcę mieć ogólną wiedzę o tym, jak takie teksty powinny wyglądać, po to, aby potrafić ocenić teksty pisane przez inne osoby na potrzeby moich sklepów. Bartka posty są krótkie i treściwe, co mi bardzo odpowiada.

Paweł Polcyn, Prezes Oflo sp. z o.o. (drukuj24.pl, strefafiltrow.pl)

Praca z Bartkiem to sama przyjemność.  Ma świetnie opracowany proces zbierania informacji o przedmiocie do opisania (produkt, marka, wydarzenie itp.), więc praca posuwa się do przodu w przewidywalnym i szybkim tempie. Dostarczone materiały są świetnej jakości i co najważniejsze – perswazyjne. Gorąco polecam Bartka i jego copywriterskie umiejętności.

Tomasz Ciosek, CEO i co-owner, Pracownia Synergii

Zwróciłem się do Bartka o pomoc w poprawieniu ofert jednego ze swoich produktów. Poprosiłem go o audyt i spojrzenie fachowym okiem. Porady, jakie otrzymałem były jak strzał z otwartej dłoni prosto w twarz! Bartek otworzył mi oczy i to bardzo mocno. Dokładnie wskazał fragmenty oferty, które mają być poprawione i podpowiedział m.in. jakich konstrukcji zdań użyć. Myślę, że ten audyt uratował sprzedaż w kampanii, nad którą razem pracowaliśmy.

Paweł Kępa, Marketer internetowy, bloger, www.pawelkepa.pl 

Bartek wiedział o co pytać, by wyciągnąć ze mnie maksimum informacji na temat oferowanych przeze mnie usług oraz branży, w której działam. Stworzony przez Bartka tekst nie tylko przedstawia ofertę ale— co może i ważniejsze — zawiera również odpowiedzi na mogące zrodzić się u odbiorcy ewentualne pytania i wątpliwości. Całość jest dobrze skomponowana, bardzo zwięzła, bez zbędnych wodotrysków. Sama współpraca przebiegła bardzo sprawnie, wszystko odbyło się zgodnie z przedstawionym na początku planem działań. Szczerze polecam.

Marcin Matusiak, www.matusiakstudio.pl 

Współpracowałem z Bartkiem przy tworzeniu tekstów na moją stronę internetową. Myślałem, że z pozoru łatwe zadanie udźwignę samodzielnie, jednak szybko poległem, a współpraca z Bartkiem tylko potwierdziła, że każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie i szkoda czasu (i pieniędzy), żeby uczyć się na własnych błędach. Teksty, które napisał dla mnie są dokładnie takie jakich potrzebowałem. Serdecznie polecam współpracę z Bartkiem. 

Jakub Łuszczyk, www.jakubluszczyk.pl

Chcesz od razu lepiej pisać i więcej sprzedawać?

Przejdź do bloga. Jest tam ponad 220 artykułów, o tym jak pisać, by sprzedawać więcej. Poniżej trzy z nich na dobry początek. Zacznij od nich. Konkret na konkrecie.