WSPÓŁPRACA

Jeżeli Twoje teksty promocyjne, e-maile, oferty nie dają Ci dużego wzrostu sprzedaży, to może czas skorzystać z copywritera – sprzedawcy?

Napisz do mnie. Umówimy się na niezobowiązującą rozmowę telefoniczną. W ten sposób dowiemy się, czy nadajemy na tych samych falach i czy możemy ze sobą współpracować. 

Proces tworzenia skutecznego tekstu marketingowego, polega na bliskiej współpracy z copywriterem. Gdy mówię o bliskiej współpracy z copywriterem, mam na myśli to, że muszę poznać każdy detal Twojego produktu, usługi, wiedzieć wszystko o Twoim kliencie (to podstawa każdego słowa, którego użyje w tekście reklamującym Twój biznes) – dlatego na tym etapie współpraca jest niezbędna.

Lwia część mojej pracy to zebranie informacji (research), z których napisze tekst. Dlatego dobrzy copywriterzy tak wysoko wyceniają swój czas. Tak, współpraca ze mną kosztuje, ale jeśli Twoje zyski mogą wzrosnąć to w czym problem?

Wyślij mi wiadomość, wszystko omówimy przez telefon:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Twoje pytanie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnym z realizacją odpowiedzi na zadane zapytanie, opisanej w Polityce prywatności