Copywriting jest świetny w swej prostocie. Z pomocą samych słów możesz w godzinę zwiększyć skuteczność swoich opisów na stronie.

Znalazłem wczoraj produkt – ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy. Pełny opis znajdziesz tutaj.

Opis jaki jest widzisz. Ubogi, skupiony na cechach. Czy ludzie kupują mimo to? Pewnie, zawsze ktoś kupi. Ale czy nie lepiej poświęcić godzinę, dwie pracy nad treścią opisu, by znacząco zwiększyć jego skuteczność?

Postanowiłem, że spróbuję. Jak zwykle przypominam, że nie jest to ostateczna wersja oferty, a jedynie jej pierwszy szkic. Sugeruje on pewien kierunek, nową myśl.

 

—POCZĄTEK NOWEGO OPISU—

 

Ty – niewidzialny dla kleszcza?

Ludzie są niesamowici. Znajdują lekarstwa na śmiertelne choroby. Tworzą świetne technologie. Latają na księżyc. Dlaczego więc człowiek, medycyna, technologia wciąż przegrywają z tak małym kleszczem?

Czy w tej nierównej walce możesz wygrać?

Kleszcz jest tak mały, że ledwo go widać. Mimo to sama myśl o nim dyktuje Ci czy wyjść na spacer, czy zostać w domu. Przez niego odpuszczasz aktywności na świeżym powietrzu. Byle być bezpiecznym od ukąszenia kleszcza. Lasy już dawno omijasz szerokim łukiem. Kleszcze są wszędzie – istna plaga. Jak walczyć z nimi w tej nierównej walce?

Kleszcz to trudny przeciwnik, ale nie wtedy gdy wiesz jak go pokonać. Na szczęście teraz już masz wyrównane szanse w nierównej do tej pory walce z kleszczami. Do tej pory na każdym kroku, musiałeś uważać na kleszcze – mieć oczy dookoła głowy. Próbując bronić się przed nimi, nie mając pojęcia czy to wogóle możliwe?!

Od dziś możesz być zupełnie niewidzialny dla każdego kleszcza. Pomyśl o swojej wygodzie – nie musisz już przed każdym wyjściem z domu smarować nóg, rąk, szyi chemicznymi preparatami przeciw kleszczom. Nie musisz pamiętać by potem zmyć z siebie tę chemiczną warstwę. Nie musisz pilnować się, by przez przypadek nie dotknąć dłońmi oczu.

Teraz zwyczajnie wychodzisz z domu, wkładasz do kieszeni jedno małe urządzenie. Włączasz je i nie martwisz się, że przywleczesz na ubraniu do domu hordę kleszczy. Już nie musisz obawiać się, że któryś z nich ukąsi Cię, wstrzykując Ci chorobę po cichu niszczącą Twoje zdrowie. Znów możesz chodzić na normalne spacery i odpoczywać na świeżym powietrzu.

[zdjęcie produktu]

Oto ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy TickLess. Zmienia Cię w niewidzialnego dla kleszczy. Chroni Cię od kleszczy w każdych warunkach atmosferycznych, które sprzyjają ukąszeniom. Odporny jest na wilgoć. Weź go ze sobą na całodniowy biwak, wycieczkę w góry, krótki spacer do lasu. Po prostu miej go ze sobą, włącz, a jego fale dźwiękowe sprawią, że staniesz się zupełnie niewidzialny dla kleszczy – idąc nawet przez wysokie trawy, czy gęsty las.

Niektóre urządzenia wysyłające ultradźwięki mogą być uciążliwe dla ludzi lub zwierząt. W odstraszaczu kleszczy Tickless ta niedogodność nie występuje. Wysyła on ultradźwięki o zmiennej częstotliwości, bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Dzięki temu chroni on również Twojego psa, gdy z nim spacerujesz.

Twój pies już nie przemyci do domu ukrytego głęboko pod sierścią kleszcza. A Ty oszczędzisz sobie szukania centymetr po centymetrze małego, prawie niewidocznego kleszcza, który gdzieś się ukrył. A pies Ci tego nie ułatwia, kręcąc się bez przerwy.

Czas działania ultradźwiękowego odstraszacza obliczony jest na 10-12 miesięcy. W Polsce na kleszcze musisz uważać od kwietnia do jesieni. To oznacza, że odstraszacz na JEDNEJ baterii chroni Cię aż 2 lata. Jeżeli nie zgubisz go, przez 24 miesiące możesz zapuszczać się nawet w najbardziej gęsty las w krótkich spodenkach, bez obaw o kleszcze. Jeśli to Ci się podoba, TickLess stanie się jednym z Twoich ulubionych gadżetów.

“Kleszcz ucieka z mojego ubrania!”

Gdy idzie o zdrowie swoje i bliskich ciężko wierzyć samym słowom. Dlatego wykonaliśmy eksperyment. Jego wynik przekona nawet największych niedowiarków do skuteczności ultradźwięków w walce z kleszczami. Sprawdziliśmy jak zachowa się spacerujący po ubraniu człowieka kleszcz, który nie spodziewa się, że zaraz wejdzie w obszar emisji ultradźwięków. Spodziewaliśmy się pozytywnych efektów, ale to co zobaczyliśmy zaskoczyło nas.

Uruchamiamy TickLess. Kleszcz nagle staje w miejscu! Błyskawicznie odwraca się i …. ucieka! Nie jest w stanie znieść dźwięku fal. Myśleliśmy, że to przypadek, ale powtarzaliśmy eksperyment wielokrotnie i kleszcze uciekały za każdym razem!

Fale, zmiatają ich w promieniu 3 metrów. I jest to zakres w zupełności wystarczający, by skutecznie unicestwić każdego kleszcza. Kleszcze trzymają się od Ciebie z daleka. Gdy zbliżasz się do jednego z nich, jedyne o czym myślą, to by uciec jak najszybciej od zabijających je ultradźwięków. Słowem mówiąc, stajesz się dla kleszczy niewidzialny!

Decyzja należy do Ciebie… Działaj!

Masz dwa wyjścia. Pierwsze wyjście, zamówisz za chwilę śmiercionośną broń na kleszcze, która zmieni Cię w niewidzialnego dla kleszczy – bez znaczenia, czy jesteś na łące, w parku, na biwaku czy w mieście.

Drugie wyjście, kompletnie zignorujesz tę wiadomość, ułatwiając w ten sposób kleszczom zadanie. Stając się dla nich łatwym celem i pokarmem, który sam pcha się im na talerz (a możesz być pewien, że jest ich tak wiele, że któryś z nich na pewno wykorzysta tę okazję).

Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto, pomyśl, że to może być ratunek przed chorobą, utratą zdrowia, którą mogą “zafundować” Ci małe, ledwo widoczne dla Twojego oka, będące już prawie wszędzie kleszcze. Wolność od tych problemów daje Ci odstraszacz kleszczy TickLess.

 

KONIEC NOWEGO OPISU—

 

Jeśli chcesz, by Twoje teksty świetnie sprzedawały, zmień w opisie nudne cechy w korzyści, które przekonują do zakupu. W razie potrzeby mogę pomóc >>

 

Udostępnij na Facebooku!