Szukając czegoś na Allegro trafiłem na projektory laserowe. Oferta na Allegro jak to oferta na Allegro – wypunktowana specyfikacja techniczna, kilkanaście zdjęć produktu i kilka stockowych fotek prezentujących pięknie ozdobione i oświetlone domy. Przejrzałem wiele podobnych do siebie ofert i wybrałem jedną z nich, by na szybko poprawić.

Jak zwykle przypominam, że nie jest to wersja ostateczna tekstu. Traktuj to raczej jako wstępny szkic, pokazujący nową ideę i kierunek. Nie jest to również cały tekst, który powinien znaleźć się w nowej ofercie, a zaledwie jego część.

 

—POCZĄTEK NOWEGO OPISU—

Na Allegro znajdziesz mnóstwo świetnych produktów. Ale jest też dużo bubli. Problem z większością plastikowych projektorów jest taki, że po 15 minutach pracy, przegrzewają się, a wiązka ich światła słabnie z minuty na minutę. W efekcie zamiast widowiskowego efektu świetlnego, będziesz miał na podwórku drogi laser, który świeci jak latarka.

Projektor laserowy Motion jest zupełnie inny. Ma w sobie mały element, na który prawie nikt z kupujących na Allegro nie zwraca uwagi. Łatwo to przeoczyć, bo mało kto interesuje się tym jaki mechanizm drzemie w środku. To mózg całego lasera, który sprawia, że laser świecąc nie nagrzewa się, bo radiator odprowadza to ciepło na zewnątrz, dzięki czemu wiązka lasera nie słabnie, a efekty świetlne nie pogarszają się. Jako jedyni na Allegro to mamy!   

Sam zapytaj siebie czy jest sens wyrzucać w błoto pieniądze na laser, który po 15 minutach blednie, a jego blask słabnie. Lepiej wtedy nie zapraszaj na pierwszy pokaz rodziny i znajomych, bo będziesz musiał świecić oczami ze wstydu.

Pomyśl o swojej wygodzie

Mały pilot do obsługi oświetlenia całego domu – w Twojej kieszeni. Umożliwia Ci sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie go siedząc przed kominkiem w domu, czy stojąc w oknie w kuchni. Zapomnij o zwykłych lampkach. Trzeba pamiętać, by je włączyć lub wyłączyć. Pilot sterujący oświetleniem to bardzo wygodne rozwiązanie tego problemu.

Podczas gdy Ty śpisz smacznie, lub siedzisz wygodnie przed kominkiem z ciepłą herbatą, ten pilot sam dba o to, żebyś nie był zbyt rozrzutny. Dba o to, żebyś nie płacił zbyt wiele, bo sam wyłącza całe oświetlenie w ustalonych przez Ciebie godzinach. Jedyne co musisz mieć to chęci, żeby wziąć go do ręki i wcisnąć odpowiedni przycisk. Widzisz jakie to proste?

Prosty w instalacji

Tak prosty, że zainstaluje go nawet dziecko z zamkniętymi oczami. Wystarczy, że wbijasz przed domem laser w ziemię. A jest to łatwe, bo stoi on na metalowej nóżce. W odróżnieniu od lampek, które musisz rozplątywać, zawieszać, a za dwa tygodnie zdejmować z powrotem. Laser jest wodoodporny, więc możesz kompletnie zignorować prognozy pogody, bo ani wiatr, ani śnieg, ani deszcz nie uszkodzą go ani nie wpłyną w żaden sposób na jego działanie.  

—KONIEC NOWEGO OPISU—

 

Teraz Twoja kolej. Zaproponuj swojemu klientowi dobrą ofertę (to, co fizycznie dostaje do ręki po zakupie), a potem po prostu napisz o tym, prostym językiem, tak jakbyś opowiadał o tym przyjacielowi. Nie musisz stosować wyrafinowanych sztuczek perswazyjnych – w dzisiejszych czasach ludzie są już na to wyczuleni. Dlatego prostym językiem powiedz całą prawdę, przedstaw uczciwie swoją propozycję i poproś o zakup. To wszystko.

A gdybyś potrzebował do tego copywritera – sprzedawcy, kliknij tu i zobacz jak mogę Ci pomóc podnieść Twoją sprzedaż  >>

 

 

Udostępnij na Facebooku!