A Tobie w jaki sposób zwiększyć sprzedaż?

 projekt-bez-tytulu-4

Audyt copywriterski

Już nawet jedna trafiona zmiana kilku słów, potrafi przynieść natychmiastową lawinę klientów i pokonać Twojego największego wroga … spadek konwersji.

projekt-bez-tytulu-2

Teksty sprzedażowe:

Nieważne, co sprzedajesz, Twój biznes budują słowa. I albo dają Ci pieniądze, albo straty i frustracje. Wypełnij stronę odpowiednimi, a biznes zacznie rosnąć na Twoich oczach.

 

projekt-bez-tytulu

Emaile:

To one zwiększają szansę na sprzedaż i zdobycie klientów. Bez nich sypie się cały biznes. Z nimi zarabiasz szybciej, więcej i częściej. Jest haczyk! Trzeba wiedzieć jak je napisać. Ja wiem.

projekt-bez-tytulu-5

Autoresponder:

Sprzedaż zaczyna się od pierwszego słowa. Jakie jest Twoje? Wystarczy tylko kilka automatycznych emaili pierwszego kontaktu, by sprzedaż zaczęła nabierać rumieńców.

projekt-bez-tytulu-3

Landing pages:

Magnes na klientów. Daje mnóstwo korzyści. Każdy je tworzy, ale niewielu dzięki nim zarabia. A Ty chyba nie prowadzisz firmy, po to by dokładać do biznesu?

projekt-bez-tytulu-6

Opisy produktów i usług:

Masz świetny produkt, ale sprzedaż nie idzie? Bez odpowiednich słów Twój produkt tylko udaje kogoś kim nie jest. Jak myślisz kto mu zaufa i kupi?

projekt-bez-tytulu-7

AdWords / Facebook Ads:

Duża sprzedaż małą liczbą słów?

_ok_eb_iconaris120316_00686-2

Kim jestem?

Z wykształcenia magister geografii. Z zawodu direct response copywriter. Od kilku lat piszę teksty sprzedażowe, które przynoszą moim klientom pieniądze.

Powiedzmy, że prowadzisz biznes. Tekst na Twojej stronie nie sprzedaje, zawodzi na całej linii. Sprzedaż spada dzień w dzień. Od tego ile sprzedasz dziś, jutro, za tydzień zależy przyszłość Twoja i Twojej rodziny.

Załóżmy więc, że rozmawiamy przez telefon. O co mnie poprosisz? Czego ode mnie oczekujesz? Tekstu w stylu „Nasza firma już od 20 lat…”, „jesteśmy specjalistami w naszej branży…”? Czy może wolisz zobaczyć jak sprzedaż zaczyna iść w górę, a na Twoim koncie pojawiają się nowe płatności?

ZAPYTAJ O WYCENĘ >>

Tak mówią o mnie moi Klienci:

slowo-daje-ten-facet-pisze-takie-oferty-ze-nie-sposob-sie-od-nich-oderwac

slowo-daje-ten-facet-pisze-takie-oferty-ze-nie-sposob-sie-od-nich-oderwac-3

Do poczytania na blogu:

  • jak utrzymać uwagę czytelnika
  • język korzyści
  • jak szybko napisać tekst