Pokażę Ci dziś na żywym przykładzie, jak można ulepszyć tekst na stronie internetowej, która promuje produkt jakim jest biurko do pracy na stojąco.

Ponieważ od jakiegoś czasu poszukuje dla siebie biurka do pracy stojąco-siedzącej, przejrzałem naprawdę wiele ofert. Większość firm przedstawia w swoich materiałach reklamowych na stronie internetowej suche opisy nudnych cech biurka, które w żaden sposób nie zachęcają do kontaktu z firmą, nie mówiąc już o zakupie.

Ważna uwaga

Pewnie do Ciebie też docierają artykuły, e-maile, reklamy na Facebooku krzyczące o nowych trendach w marketingu na 2018 rok. Prawda jest taka, że bardzo łatwo wpaść w wir tych wszystkich nowinek, które odciągają od tego, co naprawdę ważne. A co jest naprawdę ważne?

Bez względu na trendy i przepowiednie, które nadejdą bądź nie, Twoi klienci oczekują zawsze tego samego. Chcą zrobić dobry interes – dostać więcej za mniej. To nigdy się nie zmieni. A tym, co buduje wartość Twojego produktu na stronie są słowa. Ty decydujesz jakich słów użyjesz na stronie i jaką wartość tymi słowami zbudujesz w oczach klienta. Czy będzie postrzegał Twój produkt jako DUŻY wydatek i stratę pieniędzy, czy rozwiązanie, którego wartość znacznie przewyższa koszty?

Po tym przydługim wstępie czas na treść napisanego przeze mnie nowego opisu biurka. Ten opis ma charakter poglądowy, a tekst przeze mnie napisany nie jest ostateczną wersją oferty gotową do umieszczenia na stronie. Potraktuj go bardziej jako wstępny szkic sugerujący ogólną ideę i sposób napisania nowego opisu.

Pisząc korzystałem jedynie z materiałów na stronie, dlatego w tekście może brakować wielu informacji, które zapewne dodałyby tekstowi sprzedażowej siły. Niestety brak ich, a być może byłyby zalążkiem silnych argumentów sprzedażowych, historii, czy obietnic, które można by umieścić w opisie produktu.

Materiał pierwotny

Na stronie głównej (której dotyczy opis) znajduje się kilka informacji dotyczących statystyk związanych z zagrożeniami płynącymi z siedzącego trybu życia. Plus cechy/wartości produktu takie jak: możliwość pracy stojącej, czas montażu, najwyższa jakość itp.

—POCZĄTEK NOWEGO OPISU—

 

Ból pleców dyktuje Ci co masz robić?

Męczy Cię siedzenie przed komputerem dłużej niż 20 minut? Przy biurku w pracy myślisz tylko o tym, by wstać, a w domu, żeby się położyć – na niczym innym nie potrafisz się skupić. Co zrobisz, gdy te napięcia, zmęczenie i ból pleców przekroczą normy, aż w końcu Twój kręgosłup zrobi “trach”?

Czy pracując w biurze, musisz być “przyspawany” do swojego biurka i krzesła?

Siedząc przy biurku, marzysz o przerwie, bo masz już dość kręcenia się na krześle i szukania pozycji do siedzenia, która da choć chwilową ulgę – Tobie i Twoim plecom.

Co powiedziałbyś na biurko, które dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do niego? Twoja praca wreszcie stałaby się bardziej wydajna, uwolnił byś się od rozpraszającego Cię bólu i odzyskał spokój i skupienie na pracy. Mało tego, mógłbyś jeszcze w trakcie pracy podreperować swoje zdrowie. Jak to możliwe?

Zobacz jakie luksusy daje Ci ten nowy rodzaj biurka i jakie ciężary z Twojego życia usuwa bezpowrotnie.

Regulowane biurka stojąco-siedzące

Pasuje do każdego rodzaju stołu i biurka – nie musisz już nic dokupować. Pracując w domu możesz swobodnie zmieniać miejsce pracy – pracując na blacie kuchennym, na stole w salonie, lub klasycznie w pokoju lub biurze.

Wytrzyma ciężar 15 kilogramów – postaw na nim 2 monitory, połóż teczki z dokumentami i kawę. Wszystko masz pod ręką, nie musisz co chwilę odchodzić od biurka i odrywać się od pracy.

Czas montażu 2 minuty – masz gotowe stanowisko pracy, zanim włączy się Twój komputer. Biurko możesz zdjąć i postawić obok, lub schować w dowolne miejsce, nie zagracając pomieszczenia.

12 poziomów regulacji – koniec z dostawianiem książek, kartonów i pudełek. Biurko wysokością dopasuje się do Ciebie, a nie Ty do niego.

Zmiana pozycji stój/siedź w 2 sekundy – bolą Cię stopy i chcesz usiąść? Złap za uchwyt z prawej strony biurka, naciśnij go, a biurko w ciągu 2 sekund dopasowuje się do pracy na siedząco – na wygodnej dla Ciebie wysokości.

Hydrauliczne wspomaganie podnoszenia – zmieniasz poziom wysokości blatu za pomocą jednej rączki. Blat jest tak stabilny, że podczas regulacji jego wysokości nie wyleje się nawet kropelka kawy z pełnej filiżanki stojącej na biurku.

Darmowy transport – dostawa biurka nic Cię nie kosztuje. Na swój koszt dowozimy go pod Twoje drzwi.

Roczna gwarancja – 12 miesięcy Twojej pracy na biurku objęte jest naszą specjalną gwarancją. W razie ewentualnej usterki, bez pytań naprawiamy i oddajemy Ci gotowe do pracy biurko. Przez rok naprawiasz na nasz koszt. Uczciwe rozwiązanie?

Więcej energii, mniej zmęczenia

Już po pierwszych 15 minutach pracy przy biurku odczujesz pozytywną zmianę swojego samopoczucia. Rozluźni się Twój kręgosłup, zniknie napięcie mięśniowe, które tak Ci dokuczało, a plecy staną się lekkie i wypoczęte. Lata naszych doświadczeń i rozmów z klientami nauczyły nas jednego – nawet kwadrans pracy na stojąco, dla osób dzień w dzień “przyspawanych” do biurka potrafi przywrócić zdrowie i energię, których w ich życiu tak brakowało.

Jeśli biurko, przy którym teraz pracujesz sprawia, że ciężko utrzymać Ci skupienie na pracy… dzień w dzień odczuwasz bardzo wyraźne i bolesne sygnały z różnych części ciała – bolący nadgarstek, kłucie w łokciu… czujesz że Twój kręgosłup “wysiada” to GWARANTUJEMY, że nasze regulowane biurko siedząco-stojące szybko stanie się Twoją najlepszą inwestycją w siebie, swoje zdrowie i przyszłość bez uporczywego bólu pleców.

Chcesz od razu zapytać o biurko dla siebie? Wypełnij ten prosty formularz kontaktowy, a w ciągu 5 minut jeden z naszych doradców oddzwoni do Ciebie.

 

—KONIEC NOWEGO OPISU—

 

Oczywiście, ten opis należy traktować jako wstępny szkic nowego opisu. By ostateczny opis produktu nabrał większej mocy sprzedażowej niezbędne jest pogłębienie researchu jeżeli chodzi zarówno o klienta jak i produkt.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy opisie swoich produktów lub usług, zobacz jak mogę Ci pomóc >>

 

 

Udostępnij na Facebooku!